Auction Houses – The Netherlands

GELDERLAND

Arnhem
Derksen Veilingbedrijf - www.derksen-veilingbedrijf.nl
Notarishuis Arnhem - www.notarishuis-arnhem.nl

Brummen
Bouwman & Bouwman, Vintage Toys & Collectibles - www.veilinghuisbouwman.eu

Culemborg
Corné Akkermans Auctions, coins, banknotes and documents - www.akkermansauctions.com

 

FRIESLAND

IJlst
Ald Fryslân - www.aldfryslan.nl

 

GRONINGEN

Groningen
Richard ter Borg - www.terborg.com

Kolham/Hoogezand
Veilinghuis Omnia - www.veilinghuis-omnia.nl

 

LIMBURG

Maastricht
Venduehuis Dickhaut Maastricht - www.veilingmaastricht.nl

 

NORTH-BRABANT

‘s-Hertogenbosch
Korst Van der Hoeff Veilingen-Taxaties - www.korstvanderhoeff.nl

 

NORTH-HOLLAND

Alkmaar
Veiling Alkmaar - www.veilingalkmaar.nl

Amsterdam
Veilinghuis AAG - www.veilinghuisaag.com
Amsterdam Book Auctions - www.amsterdambookauctions.com
Bonhams - www.bonhams.com
Botterweg Auctions Amsterdam, 20th century applied arts & design - www.botterweg.com
Bovens auctioneers & gallery - www.bovens.biz
Christie's - www.christies.com
Veilinggebouw De Zwaan - www.dezwaan.nl
Kunstveiling.nl - www.kunstveiling.nl
Schulman b.v., coins, banknotes and medals - www.schulman.nl
Sotheby's - www.sothebys.com

Bergen
Kunsthandel Bernard van Welsenes – Bergense Kunst10daagse Veiling - www.kunsthandelvanwelsenes.nl

Diemen
Venduhuis De Eland - www.venduhuisdeeland.nl

Haarlem
Bubb Kuyper, Books, manuscripts and drawings - www.bubbkuyper.com
Oprechte Veiling - www.oprechteveiling.nl

Hilversum
Veilinghuis Van Spengen - www.vanspengen.nl
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties - www.vanzadelhoff.nl

Hoorn
Van Sabben Posters Auctions - www.vansabbenauctions.nl

Laren
Zuydwal Veilingen - www.zuydwalveilingen.nl

 

OVERIJSSEL

Enschede
Twents Veilinghuis - www.twentsveilinghuis.nl

 

SOUTH-HOLLAND

Boskoop
Atelier 57 Kunstveilingen – www.atelier57.nl

The Hague
Van Stockum’s Veilingen - www.vanstockums-veilingen.nl
Venduehuis der Notarissen - www.venduehuis.com

Klaaswaal
VerzamelaarsVeiling - www.verzamelaarsveiling.nl

Leiden
Burgersdijk & Niermans, Books, manuscripts and prints - www.b-n.nl
Veilinghuis Onder de Boompjes - www.onderdeboompjes.nl

Rotterdam
Vendu Notarishuis - www.notarishuis.com

 

UTRECHT

Utrecht
Veilinghuis Peerdeman - www.veilinghuispeerdeman.nl
Venduhuis Utrecht - www.veiling-utrecht.nl

 

ZEELAND

Goes
VeilingHuis De Jager Goes - www.veilinghuisdejager.nl

Middelburg
Middelburgs Veilinghuis - www.middelburgsveilinghuis.nl
Veilinghuis Korendijk - www.veilinghuiskorendijk.nl
Zeeuws Veilinghuis - www.zeeuwsveilinghuis.eu